Strzałka

WONDERLAND - Alicja Wieczorek i Grzegorz Wawrzyńczak

9 lutego - 4 marca 2018

Wystawa dwojga młodych artystów związanych z Toruniem. Alicja Wieczorek i Grzegorz Wawrzyńczak prezentują fragment swojego świata. Ilustracje, rysunki, instalacje i obrazy opowiadają historie o ludziach, zwierzętach, marzeniach i fascynujących miejscach. Wystawa jest obrazem współczesnego świata przefiltrowanym przez dwie osobowości twórcze.


Alicja Wieczorek jest doktorantką na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Otrzymała stypendium prezydenta Miasta Torunia w dziedzinie kultury. Jest laureatką nagród i wyróżnień za komiksy i rysunki. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki, jednak punktem wyjścia dla jej poszukiwań jest malarstwo.

Grzegorz Wawrzyńczak w 2013r. uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Otrzymał nagrodę za szczególne wartości artystyczne pacy dyplomowej. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem oraz muzyką. Stosując techniki kolażu i asamblażu często łączy malarstwo z rzeźbą, wychodząc w przestrzeń.Pozostałe

Galeria jest instytucją kultury finansowaną przez Urząd Miasta Włocławka

H O N O R U J E M Y
aidia multimedia agencja interaktywna
Galeria Sztuki Współczesnej na facebook
© 2019 Galeria Sztuki Współczesnej

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, informujemy, że nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. ciasteczek. Przeczytaj więcej.